עורכת הדין יוליה שצ'ור

משרד עורכי דין וגישור

אודותינו

עורכת הדין יוליה שצ׳ור, בעלת תואר ראשון במשפטים, בוגרת הקרייה האקדמית אונו ומגשרת מוסמכת.
כמו כן הינה בעלת תעודת הנדסאית תעשייה וניהול.
בנוסף עורכת הדין יוליה שצ׳ור הינה חברה בפורום הנזיקין וחברה בועדת חדלות פירעון מטעם לשכת עורכי הדין.

משרדינו הוא משרד בוטיק העוסק בתחום הנזיקין (תאונות עבודה, תאונות דרכים, נפילה ברחוב/מרכז מסחרי/סופר, תאונות תלמידים, תאונות אישיות, פוליסות ביטוח), בתחום חדלות הפירעון (הוצאה לפועל, פשיטות רגל, הסדרי נושים), במיצוי זכויות אל מול המוסד לביטוח לאומי(נכות בעבודה, נכות כללית) וכן בעריכת מסמכי ייפוי כוח מתמשך.

הטיפול שמקבלים כל לקוחות משרדינו הינו אישי, מסור ומקצועי – כאשר טובת הלקוח עומדת תמיד בראש סדרי העדיפויות. מבחינתינו כל תיק הוא עולם ומלואו – והמטרה העיקרית שלנו היא לעזור לכל לקוח לצאת מסבך הבירוקרטיה הנערמת על כתפיו עת מבקש הוא לצאת מהתסבוכת אליה הוא נקלע, אל עבר חיים שלווים ובטוחים יותר ולצד זאת לעשות צדק.

הדבר המרכזי והחשוב ברגע שלקוח מגיע למשרדינו, הוא ההבנה מה באמת הלקוח צריך, להציג בפניו את מצבו המשפטי כפי שהוא ומבלי לטפח ציפיות שווא. תמיד נעשה את המירב כדי להשיג עבור כל לקוח את המקסימום, תוך מיצוי כלל האמצעים המשפטיים והחוקיים העומדים לרשותינו.

עורכת הדין יוליה שצ׳ור חסידה גדולה של עשיית צדק וזוהי אחת הסיבות בגללן למדה משפטים; אי לכך תעשה הכל על מנת שהלקוח שלה יזכה למשפט צודק ויממש את כל הזכויות המגיעות לו על פי דין.

מן התקשורת

MYNET באר שבע

ישראל היום

לקריאה נוספת

איך תדעו לזהות שאתם סובלים ממיקרוטראומה/מחלת מקצוע?

תאונה במרחב הציבורי/מסחרי, מה אני צריך לדעת?

כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי תאונות תלמידים.

לקיתם באירוע לבבי או מוחי בעבודה? אתם עשויים להיות זכאים לפיצוי כספי!

שירותי המשרד

משרדינו מתמחה בייצוג חייבים ונושים בהליכי חדלות פירעון וההוצאה לפועל. משרדינו נותן מענה רחב ומגוון לחייבים אשר נקלעו לחובות, תוך הסרת הגבלות ועיקולים, התנגדות לביצוע שטר/פס״ד, ביצוע הסדר מול הנושים ועוד. ליווי חייבים בהליכי חדלות פירעון עד למתן צו הפטר מחובות. בנוסף המשרד מלווה נושים בגביית חובות.

משרדנו עוסק בדיני הנזקין ובפרט בנזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה מתאונת דרכים, תאונת עבודה, נפילה/החלקה במרחב הציבורי/מסחרי, תאונות תלמידים.

משרדינו עוסק במיצוי זכויות אל מול המוסד לביטוח הלאומי. תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי בענף נפגעי עבודה, דמי פגיעה ונכות כללית.

עורכת הדין יוליה שצ׳ור מוסמכת לערוך ייפוי כח מתמשך מטעם משרד המשפטים.

קצת מהאווירה
לקוחות מספרים

שתפו את הכרטיס עם חברים