אודותינו

סטודיו צעדים בניהולה של רבקי שוחט, מיועד לילדות נערות ונשים המציע שעורים במגוון תחומי הריקוד: בלט קלאסי/פוינט, מחול מודרני, היפ הופ, התעמלות קרקע ומחול יצירתי לגיל הרך, הקבוצות מותאמות לפי רמה וגיל.
אין צורך בניסיון קודם, אפשר להתחיל איתנו מהצעד הראשון.

שיעורי הסטודיו מועברים על ידי צוות מורות מקצועיות ומנוסות,חשוב לנו ליצור יחס אישי עם כל אחת מהתלמידות  ומרחב בטוח בו כל אחת תוכל לגלות ולבטא את הייחודיות שבה דרך שפת הגוף. 
אנו מאמינות כי הדרך חשובה לא פחות מהמטרה.

הסטודיו מהווה חוויה של בית חם, תומך, מעודד ומפרגן לכל התלמידות.עם מגוון פעילויות המתקימות במהלך השנה הנותנות לתלמידות חוויה משפחיתית ומעצימה

בתום כל זאת, בסוף כל השנה מקיים הסטודיו מופע מחול מושקע ומרהיב בהשתתפות כל התלמידות, מהקטנטות ביותר ועד ללהקות המקצועיות.

להרשמה לשנת תשפ"ד יש ללחוץ על הכפתור ולמלא את הטופס

שיעורי המחול לגיל הרך כוללים הכרות עם עולם התנועה בדרך מהנה וחווייתית בשילוב עבודה עם אביזרים שונים. השיעור תורם לפיתוח מיומנויות מוטוריות, קואורדינאציה, מוזיקליות, מודעות גופנית, בטחון עצמי והתמצאות במרחב. השיעור מתאים לגילאי הגנים (גילאי 3.5 ועד 5.5).

סגנון זה חותר ל"קלילות" ולהתרוממות הגוף מעל לקרקע בעזרת תנועות הריקוד. טכניקת הבלט הקלאסי נלמדת בשיעור באמצעות חימום הגוף ליד בר, תרגול היציבה וחיזוק הגוף במרכז החדר, ותרגילים של תנועה במרחב.הבלט הקלאסי תורם מאוד לפיתוח המודעות ליציבה נכונה, והוא משמש כבסיס משמעותי לסגנונות מחול השונים.
פוינט שוז- מיועד לבעלות רקע בבלט הקלאסי בלבד

סגנון ריקוד החותר תחת המוסכמות הקפדניות של הבלט הקלאסי. למחול המודרני מופעים שונים, ודרכי ביטוי שונות. בעיקרו הוא מבוסס על זרימת הגוף במרחב, שבירת המקובל מבחינה תנועתית וכן הבעה אישית פעילה מאוד של הרקדניות.מפתח עבודה של חיזוק וגמישות מתוך התנועה במרחב.

שיעור דינאמי ותזוזתי, המתבצע על מזרנים ומשטח מרופד. ואבזירים נלווים.השיעור כולל תרגילים שמורכבים מסדרה של קפיצות הנקראות “אלמנטים”. האלמנטים האקרובטיים לקוחים מענף התעמלות מכשירים ומענף התעמלות אומנותית.
האימון מקנה עבודה של:גמישות,יציבה, כח וקואורדינציה.

סגנון ריקוד משוחרר הדורש יכולת טכנית גבוהה ומפתח את הקואורדינציה והקצב המוזיקלי. ריקוד ההיפ-הופ מורכב ממגוון סגנונות בניהם ברייקדאנס, לוקינג, פופינג, קראמפ האוס וכו’. ההיפ הופ מפתח את הקואורדינציה, הסיבולת והבטחון העצמי ומאפשר התקדמות בפרק זמן קצר יחסית.

מערכת שיעורים תשפ"ד

המחירון שלנו: (4 מפגשים בחודש)

שיעור באורך 45 דקות ——– 180 שח לחודש
שיעור באורך 60 דקות ——– 200 שח לחודש
שיעור באורך 75 דקות ——– 220 שח לחודש
להקה משולב פוינט ומודרני חמישי – 360 שח לחודש לאחר הנחה.

שיעור באורך 45 דקות —————————- 180 שח לחודש
שיעור באורך 60 דקות —————————- 200 שח לחודש
שיעור באורך 75 דקות —————————- 220 שח לחודש
להקה משולב פוינט ומודרני חמישי —————————- 360 שח לחודש לאחר הנחה.

*לנרשמות לשני שיעורים בשבוע יקנה הנחה של 30 ש"ח לחודש.
*הנחת אחיות – 10 ש"ח בחודש על בת אחת.

גלריית תמונות

להרשמה לשנת תשפ"ד יש ללחוץ על הכפתור ולמלא את הטופס

לקבלת פרטים והרשמה לשיעור ניסיון מלאי את הטופס הבא: